Dezinfekce

Dezinfekce

V rámci celé České republiky jsme pro vás schopni zajistit provedení dezinfekce vozidel, objektů, jímek, příp. nádrží na pitnou nebo užitkovou vodu. Dezinfekci objektů provádíme dvěma postupy. Provedení suchou cestou zahrnuje použití výkonných generátorů ozonu. Tato metoda je ideální pro všechny uzavřené místnosti typu kancelář, ordinace, případně váš osobní či firemní automobil. Druhou metodou je nanášení dezinfekčního roztoku tzv. mokrou cestou. Tuto metodu aplikujeme ve větších prostorách, kde není možné použít ozon, buď vzhledem k velikosti místnosti, nebo kvůli jiným lokálním důvodům. Pro dezinfekci používáme účinné prostředky, které zaručují vynikající výsledky a zárověn dlouhotrvající účinek.

https://bareko.cz/wp-content/uploads/2020/11/dezinfekce-scaled-570x380.jpg

Provádíme dezinfekce proti viru COVID-19 jak preventivně, tak i havarijně při lokálním výskytu. Garantujeme účinnost použitých dezinfekčních prostředků proti tomuto viru.

Pro získání přesné ceny, prosíme, vyplňte jednoduchý formulář níže. Co nejdříve vám vytvoříme nabídku na míru jen pro vás.

Nezávazně poptat

Kontaktní formulář