Hlášení ISPOP

Pravidelně svážíme

Každý producent odpadů, který za rok vyprodukuje více než 100 kg nebezpečných, nebo 100 tun ostatních odpadů, je povinen podat prostřednictvím systému ISPOP hlášení o produkci a nakládání s odpady. Do tohoto hlášení je nutné uvést všechny odpady, které daná společnost za rok vyprodukovala a současně s tím uvést zařízení oprávněné osoby, do kterého je předala. Podání ročního hlášení je opravdu důležitou povinností každého producenta odpadů. Pokud si nejste jistí, jak roční hlášení zpracovat a jak jej podat, nebo prostě jen na tuto administrativu nemáte čas, není nic jednoduššího, než se na nás obrátit. Hlášení pro vás na základě předaných podkladů zpracujeme, případně jej rovnou podáme do elektronického systému.

https://bareko.cz/wp-content/uploads/2020/11/hlaseni-ispop-480x480.jpg

Povinnost zpracovat roční hlášení za uplynulý rok je vždy do 15. února následujícího roku.

Popelářské vozidlo vyváží standardní nádoby (popelnice) a kontejnery o velikostech 110, 120, 240, 660, 770 a 1100 ltr. Svoz probíhá v pravidelném termínu v předem určený den a čas. Popeláři jsou rychlí a nenechávají po sobě nepořádek. Pokud máte odpadu více, stačí nám dát vědět, a my k vám přijedeme provést mimořádný vývoz popelnice. Naše auta vyjíždějí pro odpad každý den i o víkendu.

Na všechny druhy odpadů zapůjčujeme vhodné barevné nádoby označené samolepkami tak, aby bylo na první pohled jasné, co do nádoby patří.

https://bareko.cz/wp-content/uploads/2016/11/recycling-304974_1280-300x300.png

Barvy určení odpadu:

https://bareko.cz/wp-content/uploads/2016/11/recycle-237874_1920-570x380.jpg
  • černá - směsný komunální odpad
  • žlutá - plasty
  • modrá - papír
  • zelená - sklo
  • hnědá - bio odpady
  • oranžová - nápojové kartony

Pro získání přesné ceny, prosíme, vyplňte jednoduchý formulář níže. Co nejdříve vám vytvoříme nabídku na míru jen pro vás.

Nezávazně poptat

Kontaktní formulář

DŮLEŽITÁ INFORMACE

Pravidelný svoz popelnic zajišťujeme pouze soukromým firmám, podnikatelům a OSVČ. Občanům zajišťuje svoz v místě bydliště místní samospráva.