Opravy kanalizace

V případě závady kanalizace, kterou nelze odstranit čištěním, provádíme lokální opravy: 

https://bareko.cz/wp-content/uploads/2020/11/opravy-kanalizace-570x380.jpg
  • výkopové opravy kanalizace: V tomto případě je nutné stavebně odkrýt problém v kanalizaci a odstranit jej. Tato metoda se používá v krajních situacích, kdy není možné jiné řešení. Tzn. například v místech, kde se vzhledem ke konstrukčnímu stavu nelze k ucpávce kanalizace dostat (např. více ostrých kolen za sebou v malém průměru kanalizace) nebo tam, kde nelze použít kanalizačního robota - např. při nalezení rozsáhlého proti spádu v kanalizaci, kde je možné pouze položení nové kanalizace.
  • bezvýkopové opravy kanalizace: Provádí se speciálním robotem, který umí odstranit závadu lokálně přímo v kanalizaci. Není nutné tedy zasahovat do kanalizace kopáním. Běžně se jedná o frézování prorostlých kořenů, betonových usazenin, opravy těsnění nebo opravy prasklin. Tato metoda spočívá v umístění nové kanalizační vložky dané dimenze do úseku kanalizace s prasklinou. 

Opravy kanalizace provádíme vždy po prohlídce naším technikem a po posouzení stavu. V případě zájmu o tuto službu nás, prosíme, kontaktujte. 

Pro získání přesné ceny, prosíme, vyplňte jednoduchý formulář níže. Co nejdříve vám vytvoříme nabídku na míru jen pro vás.

Nezávazně poptat

Kontaktní formulář