Tlakové čištění kanalizace

Zajišťujeme odborné tlakové čištění kanalizace – jde o rychlý nedestruktivní způsob, jak se zbavit usazenin a nejrůznějších pevných nečistot.

Potřebujete opravit ucpanou kanalizaci? Přivezeme vysokotlaké čerpadlo a silným paprskem vody vyčistíme všechny usazeniny a nečistoty. Nejčastěji se jedná o nánosy z odpadů (např. tuk), rez, vodní kámen či prorostlé kořeny.

Tlakovou vodou lze preventivně i havarijně čistit kanalizační systémy větších profilů (od DN50), tedy domovní přípojky a kanalizaci, uliční kanalizační systémy a průmyslové přípojky. K čištění používáme výkonné tlakové vozy (příp. kombinované vozy recyklující vodu) a různé druhy trysek podle typu nečistot – například vysokotlaké, frézovací či oplachovací.

V případě zájmu provedeme pomocí kamery monitoring potrubí –⁠ díky tomu odhalíme rozsáhlejší poškození a doporučíme další postup. Zajišťujeme výkopové nebo bezvýkopové opravy kanalizace a nabízíme další služby.

Proč si pro čištění kanalizace vybrat Bareko?

  • Máme pobočky po celé republice: v Brně, Praze, Ostravě i v dalších městech.
  • Děláme věci inovativně, přesto efektivně, levně a ekologicky.

Náš tým, který zajišťuje likvidaci odpadů, čištění kanalizací, poradenství a další služby, je složený z více než 50 profesionálů.