Tlakové čištění odpadů

Zatočíme s ucpanými odpadními trubkami. Ekologicky a bez chemie. K čištění používáme vysokotlaké čerpadlo a různé druhy trysek, které během několika desítek minut důkladně odstraní prorostlé a usazené nečistoty.

Zajišťujeme preventivní čištění i havarijní servis pro rodinné domy, průmyslové i komerční objekty, restaurace a hotely. Poradíme si i s menšími průměry než DN50 a s místy, kde by mohlo dojít k vyplavení splašků (například spodní patra vysoké budovy). V těchto případech máme vhodnou čerpací techniku vč. sacích cisteren.

Jak objednat vysokotlaké čištění odpadu

  • Poptejte naše služby na e-mailu info@bareko.cz, zavolejte nám na 608 470 544 nebo vyplňte kontaktní formulář.
  • My si s vámi upřesníme druh závady nebo preventivního zásahu, schválíme si předběžnou cenu a domluvíme se na termín čištění.
  • Naši technici přijedou na smluvené místo servisním vozem, lokalizují závadu a provedou vyčištění odpadů vodou natlakovanou až do několika set atmosfér.
  • Na závěr vystavíme servisní zprávu o provedení prací.

Díky širokému portfoliu služeb vám v případě zájmu navrhneme efektivní řešení, které zabrání opětovnému ucpání odpadu. Například provedeme laboratorní rozbor usazovaného vzorku nebo nainstalujeme tukové lapoly. Protože nám záleží na ekologii, využíváme moderní technologii a inovativní postupy. Pobočky máme po celé republice –⁠ v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě i v dalších městech.