Tlakové čištění potrubí

Zajišťujeme odborné tlakové čištění potrubí – jde o rychlý nedestruktivní způsob, jak se zbavit usazenin a nejrůznějších pevných nečistot.

Ucpané potrubí jako neřešitelná záležitost? Rozhodně ne. Bareko tým zajistí efektivní vyčištění trubek. Natlakovaný proud vody odstraní nečistoty, usazeniny, rez, vodní kámen a různé prorosty. Jde o ekologický způsob, usazeniny není nutné rozpouštět žádnými chemickými látkami.

Tlakem vody vyčistíme trubky kanalizace a odpadních systémů v soukromých i průmyslových objektech. Tento druh čištění je vhodný také pro drenážní trubky o minimálním rozměru DN50. Pro pravidelná čištění i řešení havarijních stavů používáme inovativní a k přírodě šetrné technologie. Zakládáme si na moderním přístupu k ekologii.

Jak vysokotlaké čištění potrubí u Bareka funguje

  • Poptejte naši službu na e-mailu info@bareko.cz, zavolejte nám na 608 470 544 nebo vyplňte kontaktní formulář.
  • Po obdržení poptávky si s vámi upřesníme druh závady nebo preventivního zásahu, schválíme si předběžnou cenu a domluvíme se na termínu čištění.
  • Naši technici přijedou na smluvené místo servisním vozem, lokalizují závadu a navrhnou nejvhodnější postup pro zprůchodnění.
  • Na vysokotlakou hadici napojí vhodné trysky dle druhu usazeniny. Během několika desítek minut či hodin provedou vyčištění odpadů proudem, až o několika stovkách atmosfér.
  • Na závěr vám vystavíme servisní zprávu o provedení prací.

Zajišťujeme i další služby týkající se likvidace nejrůznějších druhů odpadů, řešíme čištění, opravy a servisní práce na kanalizacích. Provádíme sezónní údržby či sanace a nabízíme také poradenství pro dodržování odpadové legislativy.